HİZMETLERİMİZ

OTURUM İZNİ

Çalışma ve oturma izinleri için kişi ve firmalar kendileri başvurabilirler ancak bu süreç bir takım teknik, bürokratik bilgilere sahip olmayı ve mevzuatı iyi bilmeyi gerektiriyor, aksi halde eksik yada yanlış yapılan müracaatların çalışma izin isteğinin reddine veya çok sürecin çok uzamasına hak kayıplarına hatta cezalı duruma düşülmesine yol açabilmektedir. Bu noktada hizmetin bir firma tarafından yapılması istendiğinde firmaya yetki verilmesi gerekir.

oturma-izni-alma-başvurusu-Türkiye-danışmanı-konya

Yabancılara Türkiye de ikamet Teskeresi 18 Mayıs 2015 tarihi itibarı ile
Göç İdaresi Müdürlüğü tarafından yürütülmektedir. Gerekli şartların yerine getirilmesiyle 3 ay, 6 ay, 1 yıl ve T.C. vatandaşı ile evlilerde 3 yıl arasında ikamet teskeresi alabilirsiniz. İkamet izni ile Türkiye’de 8 yıl kesintisiz yaşayan yabancılar süresiz ikamet iznini almaya hak kazanıyorlar.Türkiye’de İkamet teskeresi başvurunuzun olumsuz sonuçlanmaması ve gereksiz masraflardan kurtulmanız için işlemlerinizi profesyonel kadromuzla takip etmekteyiz


DANIŞMANLIK HİZMETİ İÇİN ARAYIN

Danışmanlık hizmetlerimiz ve olası sorularınız için bizi hemen arayın. Profesyonel ekibimizle, mesai saatleri içerisinde sizlere hizmet vermeye hazırız.

GSM:0553 447 90 16