HAKKIMIZDA

ANKARA PASAPORT

Sizlere güvenilir hizmet vermeyi hedefliyoruz. Ekip arkadaşlarımızla, tüm elemanlarınızın çalışma ve oturma izinlerini alıyoruz. Türkiye genelinde profesyonel hizmet vermekteyiz.


home_interactive_iconbox_2

HİZMETLERİMİZ

Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır ve yabancılar bizim misafirimizdir. Bu sebeple tüm işlemlerinizi titizlikle takip ediyoruz. Hizmet kalitesini sizler de bizimle çalışınca anlayacaksınız.

Maalesef bu sektörde yabancıları ve işverenleri istismar eden merdiven altı firmayım diyen şahıslar bulunmaktadır. İşlemlerinizi yaptırırken çalışacağınız danışmanlık firmasını iyi araştırmanızı tavsiye ederiz. Bize ulaşamadığınızda Whatsapp’tan yazabilirsiniz. Saygılarımızla.

home_interactive_iconbox_3

HİZMETLERİMİZ

Aranızda anlaşmazlık çıkarsa elemanınızın çalışma izni, oturma izni iptal işlemini biz yapıyoruz. 1 yıl içinde adres değişikliğiniz olursa Çalışma Bakanlığından adres güncellemeyi biz yapıyoruz.

Tüm evraklarınızı hazırlayıp e-posta yolu ile yada kargo ile bulunduğunuz ildeki adresinize gönderiyoruz işlemlerinizi garantili bir şekilde sonuçlandırıyoruz.

SİGORTALAR

DOĞA SİGORTA, AK SİGORTA, GÜNEŞ SİGORTA, RAY SİGORTA, SINPO JAPAN,TÜRK NİPPON.


DANIŞMANLIK HİZMETİ İÇİN ARAYIN

Danışmanlık hizmetlerimiz ve olası sorularınız için bizi hemen arayın. Profesyonel ekibimizle, mesai saatleri içerisinde sizlere hizmet vermeye hazırız.

GSM:0553 447 90 16

ANKARA PASAPORT GRUP